Ресторан Ковчег

Ковчег - це заклад, який має на меті зануритись у історію, торкнутися вашої душі, повернути вас у дитинство, в той час коли ви мріяли стати шукачами скарбів, першопрходцями і віднайти щось величне. Адже, саме таким він є.

За давніми переказами, Ковчег - це старовинна загадкова цінність, у якій, було сховано усі дари всесвіту. Огорнута таємницями скриня була загублена багато сотень років тому і не знайдена до сьогоднішнього дня, однак, легенди про неї живуть і досі. Багато відчайдухів мріють віднайти її, щоб дати змогу і тепер людям відчути ті блага, що були загублені. А ми опираючись на ці перекази хочемо дати вам змогу відчути на собі невелику частину цих благ.

Тож запрошуємо вас відмітити своє свято у нашому Ковчезі! Бенкетна зала якого розрахована на 100-120 осіб, тож він ідеально підійде для святкування весіль, Днів Народженнь, випускних, корпоративів, хрестин та інших урочистостей. Однак, не варто чекати особливої миті, створюйте її кожного дня, даруйте найріднішим свою любов, дивуйте їх,адже, немає нічого ціннішого - це ї є найбільший скарб людства. А ми подбаємо про те щоб ваш відпочинок проходив на вищому рівні!

До ваших послуг різноманіття страв української кухні з європейськими нотками. Наші кухарі - вправні майстри своєї справи, вони точно потішать вас відмінним смаком та цікавою подачею, адже кожна їхня страва готується з любов'ю. Також ви зможете насолодитися колоритною живою музикою та відпочити душею, на вас чекає приємна атмосфера, неперевершені краєвиди та ввічливе обслуговування. Наш персонал завжди люб'язно зустріне вас та знайде до кожного індивідуальний підхід.

На території ресторану є мангал , літня тераса, парковка та wi-fi.

Тож ми радо чекаємо на гостей!