Ресторан Дворик Лева

Ресторан "Дворик Лева" наповнений середземноморськими мотивами. Ресторан виділяється на фоні класичних ресторанів м. Трускавця та займаэ свою нішу завдяки неповторній атмосфері та затишку.

Цей затишний куточок було створено зі смаком та любов’ю для трускавчан та гостей міста-курорту. Всюди – натуральні матеріали, пастельні кольори, шляхетність, оптимальне поєднання автентики та сучасності.

Увійшовши у символічну вхідну браму, враз опиняєшся в світі естетичної довершеності, гармонії та немов стаєш іншою людиною – кращою, світлішою, досконалішою. Само собою зрозуміло, що в такій обстановці і страви смакують краще, і настрій не просто піднімається, а залишається чудовим протягом ще тривалого часу. Помірні ціни приємно дивують, а три види кухні (слов’янська, середземноморська, східна) задовільнять смаки найвибагливіших гурманів.

Ресторан "Дворик Лева" однаково зручний як для молоді, так і для людей старшого віку. Смачно попоїсти та випити з друзями можна як в ресторані та ШОУ-БАРІ, так і на великій терасі. Два банкетних зали, досвідчений персонал та жива музика ідеально підійдуть для проведення всіх святкувань.

В Дворику Лева все готується виключно з натуральних продуктів натуральними методами, на дровах, лавових каменях, WOK ...Завітайте та відчуйте нашу гостинність та турботу! "Дворик Лева" гостинно чекає на своїх відвідувачів.